Luni

00:00 Muzică

01:00 Mihăiță Dănilă (predică)

02:00 Muzică

03:00 Să citim și să înțelegem Biblia (Nicolae Moldoveanu)

04:00 Călătorie spre locul inimii + Fereastra dinspre Psalmi

05:00 Muzică

06:00 Călătorie spre locul inimii + Fereastra dinspre Psalmi

07:00 Tozer (meditație) + Călătorie spre locul inimii

08:00 Călătorie prin lumea creștină de astăzi + Istoria unor cântări

09:00 Totul pentru gloria Lui (meditație) + File de Istorie (Devotional) + Biblia

10:00 Mihăiță Dănilă (predică)

11:00 Biblia + Muzică

12:00 Umblarea mea zilnică (meditație) + Cu Isus spre veșnicie (mărturie)

13:00 Meditații nepublicate – (Richard Wurmbrand) + Vechiul Testament

14:00 Să citim și să înțelegem Biblia (Nicolae Moldoveanu)

15:00 Veniți la o parte (meditație) + CARTE: Ei l-au cunscut pe Dumnezeul lor(E. & L. Harvey & E. Hey)

16:00 Lumea pe scurt + Tozer (meditație)

17:00 Totul pentru gloria Lui (meditație) + File de Istorie (Devotional)  + Muzică

18:00 Lumea pe scurt + Vechiul Testament

19:00 Umblarea mea zilnică (meditație) + În numele adevărului (predică)

20:00 Biblia + Muzică

21:00 Lumea pe scurt + Veniți la o parte (meditație) + Să citim și să înțelegem Biblia (Nicolae Moldoveanu)

22:00 Vechiul Testament

23:00 Biblia + Muzică

Marți

00:00 Totul pentru gloria Lui (meditație) + Muzică

01:00 În numele adevărului (predică)

02:00 Muzică

03:00 Lumea pe scurt + Veniți la o parte (meditație) + Să citim și să înțelegem Biblia (Nicolae Moldoveanu)

04:00 Biblia + Muzică

05:00 CARTE: Ei l-au cunscut pe Dumnezeul lor(E. & L. Harvey & E. Hey)

06:00 Călătorie spre locul inimii + Fereastra dinspre Psalmi

07:00 Tozer (meditație) + Călătorie spre locul inimii

08:00 Biblia + Muzică

09:00 Totul pentru gloria Lui (meditație) + Călătorie prin lumea creștină de astăzi

10:00 În numele adevărului (predică)

11:00 File de Istorie (Devotional) + Biblia + Muzică

12:00 Umblarea mea zilnică (meditație) + Laptele duhovnicesc și curat (predică)

13:00 Meditații nepublicate – (Richard Wurmbrand) + Vechiul Testament

14:00 Să citim și să înțelegem Biblia (Nicolae Moldoveanu)

15:00 Veniți la o parte (meditație) + Emisiune în lb. Maghiară (Nagy Ferencz)

16:00 Lumea pe scurt + Tozer (meditație)

17:00 Totul pentru gloria Lui (meditație) + File de Istorie (Devotional)

18:00 Lumea pe scurt + Călătorie prin lumea creștină de azi

19:00 Umblarea mea zilnică (meditație) + Petrică Găină (predică)

20:00 Muzică

21:00 Lumea pe scurt + Veniți la o parte (meditație) + Să citim și să înțelegem Biblia (Nicolae Moldoveanu)

22:00 CARTE: Ei l-au cunscut pe Dumnezeul lor(E. & L. Harvey & E. Hey)

23:00 Vechiul Testament

Miercuri

00:00 Lumea pe scurt + Istoria unor cântări

01:00 Petrică Găină (predică)

02:00 Biblia + Muzică

03:00 Lumea pe scurt + Să citim și să înțelegem Biblia (Nicolae Moldoveanu)

04:00 Vechiul Testament

05:00 Muzică

06:00 Călătorie spre locul inimii + Fereastra dinspre Psalmi

07:00 Tozer (meditație) + Călătorie spre locul inimii

08:00 Vechiul Testament

09:00 Totul pentru gloria Lui (meditație) + Călătorie prin lumea creștină de astăzi

10:00 Petrică Găină (predică)

11:00 Serviciul de închinare din BISERICA HARUL ZALĂU

12:00 Umblarea mea zilnică (meditație) + File de Istorie (Devotional) + Istoria unor cântări

13:00 Meditații nepublicate – (Richard Wurmbrand) + Vechiul Testament

14:00 Să citim și să înțelegem Biblia (Nicolae Moldoveanu)

15:00 Veniți la o parte (meditație) + CARTE: Cand vine Duhul Sfant (Samuel L. Brengle)

16:00 Lumea pe scurt + Tozer (meditație)

17:00 Totul pentru gloria Lui (meditație) + Călătorie prin lumea creștină de astăzi

18:00 Lumea pe scurt + Laptele duhovnicesc și curat (predică)

19:00 Umblarea mea zilnică (meditație) + Constantin Macoveiciuc (predică)

20:00 Cum a folosit Dumnezeu o furtuna - Vol. 1 - Seria: Zideste pe Stanca! (Emisiune copii) + File de Istorie (Devotional) + Muzică

21:00 Lumea pe scurt + Veniți la o parte (meditație) + Să citim și să înțelegem Biblia (Nicolae Moldoveanu)

22:00 Vechiul Testament

23:00 Muzică

Joi

00:00 Muzică

01:00 Constantin Macoveiciuc (predică)

02:00 Muzică

03:00 Lumea pe scurt + Să citim și să înțelegem Biblia (Nicolae Moldoveanu)

04:00 Călătorie spre locul inimii + Fereastra dinspre Psalmi

05:00 CARTE: Viata predata lui Dumnezeu (James H. McConkey)

06:00 Călătorie spre locul inimii + Fereastra dinspre Psalmi

07:00 Tozer (meditație) + Călătorie spre locul inimii

08:00 Lumea în care trăim

09:00 Totul pentru gloria Lui (meditație) + File de Istorie (Devotional) + Muzică

10:00 Constantin Macoveiciuc (predică)

11:00 Serviciul de închinare din BISERICA HARUL ZALĂU

12:00 Umblarea mea zilnică (meditație) + Călătorie prin lumea creștină de astăzi + Biblia

13:00 Emisiune în lb. Maghiară (Nagy Ferencz) + Istoria unor cântări

14:00 Să citim și să înțelegem Biblia (Nicolae Moldoveanu)

15:00 Veniți la o parte (meditație) + Cu Isus spre veșnicie (mărturie)

16:00 Lumea pe scurt + Tozer (meditație) + Biblia

17:00 Totul pentru gloria Lui (meditație) + File de Istorie (Devotional) + Muzică

18:00 Lumea pe scurt + Călătorie prin lumea creștină de azi

19:00 Umblarea mea zilnică (meditație) + Dan Popovici (predică)

20:00 Biblia + Muzică

21:00 Lumea pe scurt + Veniți la o parte (meditație) +  Să citim și să înțelegem Biblia (Nicolae Moldoveanu)

22:00 CARTE: Cand vine Duhul Sfant (Samuel L. Brengle)

23:00 Vechiul Testament


Vineri

00:00 Biblia + Muzică

01:00 Dan Popovici (predică)

02:00 Muzică

03:00 Lumea pe scurt + Să citim și să înțelegem Biblia (Nicolae Moldoveanu)

04:00 Laptele duhovnicesc și curat (predică)

05:00 Biblia + Muzică

06:00 Călătorie spre locul inimii + Fereastra dinspre Psalmi

07:00 Tozer (meditație) + Călătorie spre locul inimii

08:00 Călătorie prin lumea creștină de astăzi + Vechiul Testament

09:00 Totul pentru gloria Lui (meditație) + File de Istorie (Devotional) + Biblia

10:00 Dan Popovici (predică)

11:00 Biblia + Muzică

12:00 Umblarea mea zilnică (meditație)

13:00 Meditații nepublicate – (Richard Wurmbrand) + Biblia

14:00 Să citim și să înțelegem Biblia (Nicolae Moldoveanu)

15:00 Veniți la o parte (meditație) + Biblia

16:00 Lumea pe scurt + Tozer (meditație) + Biblia

17:00 Totul pentru gloria Lui (meditație) + Călătorie prin lumea creștină de astăzi + Biblia

18:00 Lumea pe scurt + Lumea în care trăim

19:00 Umblarea mea zilnică (meditație) + Andrei Popescu (predică)

20:00 Cum a folosit Dumnezeu o furtuna - Vol. 1 - Seria: Zideste pe Stanca! (Emisiune copii) + File de Istorie (Devotional) + Biblia

21:00 Lumea pe scurt + Veniți la o parte (meditație) + Serviciul de închinare din BISERICA HARUL ZALĂU

22:00 Să citim și să înțelegem Biblia (Nicolae Moldoveanu)

23:00 Vechiul Testament



 


 

Sâmbătă

00:00 Cu Isus spre veșnicie (mărturie)

01:00 Andrei Popescu (predică)

02:00 Lumea pe scurt + Serviciul de închinare din BISERICA HARUL ZALĂU

03:00 Biblia + Muzică

04:00 Călătorie prin lumea creștină de astăzi

05:00 Biblia + Muzică

06:00 Călătorie spre locul inimii + Fereastra dinspre Psalmi

07:00 Tozer (meditație) + Călătorie spre locul inimii

08:00 Călătorie prin lumea creștină de astăzi + Biblia + Muzică

09:00 Totul pentru gloria Lui (meditație) + File de Istorie (Devotional) + Muzică

10:00 Andrei Popescu (predică)

11:00 Biblia + Muzică

12:00 Umblarea mea zilnică (meditație) + Emisiune în limba maghiară

13:00 Meditații nepublicate – (Richard Wurmbrand) + Biblia

14:00 Să citim și să înțelegem Biblia (Nicolae Moldoveanu)

15:00 Veniți la o parte (meditație) + CARTE: Lumină și glorie (Peter Marshall și David Manuel) + Biblia

16:00 Serviciul de închinare din BISERICA HARUL ZALĂU

17:00 Totul pentru gloria Lui (meditație) + File de Istorie (Devotional) + Vechiul Testament

18:00 Tozer (meditație)  + Biblia

19:00 Umblarea mea zilnică (meditație) + Marius Stroia (predică)

20:00 Biblia + Istoria unor cântări

21:00 Veniți la o parte (meditație) + Să citim și să înțelegem Biblia (Nicolae Moldoveanu)

22:00 Biblia + Muzică

23:00 Vechiul Testament



 


 

Duminică

00:00 Serviciul de închinare din BISERICA HARUL ZALĂU

01:00 Marius Stroia (predică)

02:00 Muzică

03:00 Lumea în care trăim

04:00 Emisiune în limba maghiară

05:00 Biblia + Muzică

06:00 Călătorie spre locul inimii + Fereastra dinspre Psalmi

07:00 Tozer (meditație) + Călătorie spre locul inimii

08:00 Să citim și să înțelegem Biblia (Nicolae Moldoveanu)

09:00 Totul pentru gloria Lui (meditație) + Serviciul de închinare din BISERICA HARUL ZALĂU

10:00 Călătorie prin lumea creștină de astăzi + Vechiul Testament

11:00 File de Istorie (Devotional) + Istoria unor cântări + Muzică

12:00 Umblarea mea zilnică (meditație) + Serviciul de închinare din BISERICA HARUL ZALĂU

13:00 Cu Isus spre veșnicie (mărturie)

14:00 Biblia + Muzică

15:00 Veniți la o parte (meditație) + Emisiune în limba maghiară + Biblia

16:00 Călătorie prin lumea creștină de azi + Tozer (meditație)

17:00 Totul pentru gloria Lui (meditație) + File de Istorie (Devotional)

18:00 Lumea în care trăim + Biblia

19:00 Umblarea mea zilnică (meditație) + Mihăiță Dănilă (predică)

20:00 Biblia + Muzică

21:00 Veniți la o parte (meditație) + Să citim și să înțelegem Biblia (Nicolae Moldoveanu)

22:00 CARTE: Lumină și glorie (Peter Marshall și David Manuel) + Biblia

23:00 Vechiul Testament




 



 



 



 



 



 



 



 



 

<<< INAPOI PE PAGINA PRINCIPALA
*Nota!!! Orele sunt trecute in formatul GMT+2 (Ora României)



 

Radio Unison vă dorește audiție folositoare!